пʼятниця, 24 листопада 2017 р.

"Мрія про Маленьке Життя" від Вікторії Горбунової

Вікторія Горбунова - психолог-консультант, кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної та практичної психології Житомирського державного університету ім. Івана Франка, член кількох поважних наукових співтовариств, автор понад півсотні наукових праць.
Позитивний відгук критиків та читачів на її перший художній твір "Записки шкільного психолога" дав впевненість розвивати далі свій талант.

Про роман авторки "Мрія про Маленьке Життя" Володимир Шинкарук, професор Житомирського державного університету імені Івана Франка, поет, переможець конкурсу "Коронація слова - 2010" в номінації "Пісенна лірика про кохання", написав так:

середа, 22 листопада 2017 р.

Роман Андрея Куркова "Садовник из Очакова"

Андрей Курков - единственный писатель постсоветского пространства, чьи книги попали в топ-десятку европейских бестселлеров. Он лауреат и победитель конкурса "Коронация слова". Его роман «Пикник на льду» продан на Украине тиражом 150 тысяч экземпляров - больше, чем книга любого другого современного писателя Украины.

понеділок, 20 листопада 2017 р.

"Надра банку" - новий твір української письменниці Вікторії Горбунової

Вікторія Горбунова – кандидат психологічних наук, доцент, викладач кафедри соціальної та практичної психології Житомирського державного університету імені Івана Франка. Письменниця була відзначена на літературному конкурсі «Коронація слова – 2010» дипломом «Вибір видавців» за роман «Мрія про Маленьке Життя».

«Надра банку» – історія, не схожа ні форматом, ні будовою на дві попередні книги Вікторії Горбунової – «Записки шкільного психолога» (2009) та «Мрія про Маленьке Життя» (2010). Проте близька за психологічною насиченістю і спробою показати світ очима інших людей. Недарма її автор – психолог.

Як відзначила сама авторка, назву “Надра банку” романові надало видавництво і попередньо вона звучала “Жив був банк”, адже паралельно з основним сюжетом розвивається казка.

вівторок, 14 листопада 2017 р.

Дебютна книга молодої української письменниці Юлії Ілюхи

 Для Юлії Ілюхи «Неболови» – дебют. Тільки-но з’явившись на світ божий, книжка одразу отримала купу позитивних відгуків. 

Вважаємо своїм обов’язком поділитися з вами кількома цитатами з відгуків, які прямо в книгу, перед оповіданнями, вставлені.

«…Людські долі, майстерно загорнуті в оповідки, гіркі, наче полин, смутні й відчайдушні та завжди правдиві, як саме життя… У них геть відсутні театральні жіночі шмарклі, штучність, брехливість, надумані хепіенди».
(Дара Корній, письменниця)

«Знайомство з прозою харків’янки Юлії Ілюхи – це не що інше, як відкриття нового імені в сучасній українській літературі. Свіжі, емоційні тексти, прониклива інтонація оповіді, відчутний післясмак, що залишають ці оповідання, свідчать про помітний початок творчого шляху талановитої авторки».
(Галина Вдовиченко, письменниця)

Нова казка про Попелюшку, або Висвітлення проблеми людей з інвалідністю в сучасному суспільстві

 Серед нових надходжень до фонду абонементу наукової та художньої літератури повість оксани Радушинської "Метелики в крижаних панцирах" про проблеми взаємин людей з інвалідністю і повносправних людей.
Оксана Радушинська − випускниця Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна», студентка маґістеріуму Університету «Україна» (спеціальність «Журналістика»). 

понеділок, 13 листопада 2017 р.

Патрік Модіано з невеличким романом

Патрік Модіано посідає досить поважне місце в сучасній французькій літературі, автор тридцяти романів, лауреат багатьох літературних премій, серед яких Гонкурівська і Нобелівська. Остання на тепер книжка Модіано, переклад якої щойно вийшов, з’явилася у книгарнях 2 жовтня 2014 р., майже водночас із присудженням йому Нобелівської премії з літератури.

Невеличкий роман "Щоб не загубитись у місті" Патріка Модіано дещо відрізняється від інших його романів за стилем. Це останній роман автора перед врученням Нобелівської премії. У більшості романів Модіано присутня суб'єктивна і лірична оповідь героя, тісно пов'язана з минулим і пам'яттю. Тут особливість полягає у тому, що герой вже зовсім літня людина, і його оповідь через це збивчаста і почасти плутана.